-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۴ دی ۶, یکشنبه

داعش صد ها زن را اعدام کرد.

درهمین حال، بزرگ ترین خریداران کنیز در بازار مرکزی موصل، ثروتمندان سعودی استند.به گزارش باشگاه خبرنگاران، ذنون السبعاوی، فرمانده پلیس استان نینوا روز شنبه گفت :«براساس گزارش های مرکز پزشک قانونی شهر موصل، تروریست های تکفیری داعش از سال 2014 که شهر موصل را به اشغال خود درآوردند، 837 زن را در مناطق مختلف این شهر اعدام کردند و اجساد آنان را به پزشک قانونی تحویل دادند».

ذنون السبعاوی افزود بیشتر این افراد در دادگاه های ویژه گروه تکفیری داعش به اتهام های واهی مختلف به اعدام محکوم شدند.

این افسر پلیس عراق تاکید کرد عناصر تکفیری داعش زنانی که در انتخابات پارلمانی عراق نامزد شده بودند، کارکنان زن سازمان های دولتی، وکلای زن و یا زنانی را که در سالن های زیبایی کار می کردند، اعدام کردند.

درهمین حال، "ابو شجاع دنایی" یکی از معروف ترین تاجران نجات دهنده زنان ایزدی از چنگال داعش می گوید: سعودی ها در مرتبه نخست خرید زنان ایزدی ربوده شده قرار دارند. شمار زیادی از سعودی ها با هدف دستیابی به زنان ربوده شده عراقی و سوری که به عنوان کنیز مورد سوء استفاده قرار می گیرند، جذب داعش می شوند.
ابوشجاع، ثروت فراوان سعودی ها را عامل تبدیل آنها به مهم ترین مشتری بازار برده فروشی داعش عنوان کرد و گفت: برخی از این سعودی ها حتی بیش از دو کنیز خریداری می کنند.

وی افزود: سعودی ها حتی زنانی را که به عنوان کنیز خریداری می کنند، پس از مدتی میان دوستان داعشی خود دست به دست کرده و کنیز جدید را جایگزین می کنند. بر اساس این گزارش، تونسی ها بعد از تروریست های سعودی، در مرتبه دوم این بازار قرار دارند.