-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۴ دی ۸, سه‌شنبه

فاکس نیوز: رمادی در دست ایران افتاد!

اشاره: تا هفته پیش، رمادی به قصاب خانۀ شمشیربه دستان داعشی بود و شناعت هایی درآن جا اتفاق افتاد که قلم از نوشتنش می لرزد؛ فاکس نیوز چرا درآن زمان تشویق نداشت؟


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، شبکه خبری «فاکس نیوز» در تحلیلی هشدار داد که نباید گذاشت کنترل شهر رمادی عراق به دست متحدان ایران بیافتد.

بر اساس این گزارش ، «ولید فرس» از تحلیلگران آمریکایی اصالتا لبنانی شبکه خبری فاکس نیوز که در دانشگاه دفاع ملی واشنگتن دی سی نیز تدریس می‌کند، با حضور در برنامه تاک شو فاکس نیوز گفت: «بی‌شک آزادی شهر رمادی خبر خوبی  است زیرا این امر با مداخله ما رخ داد اما باید مراقب باشیم که چه کسی رمادی را به تصرف خود در می‌آورد.»

تحلیلگر فاکس نیوز افزود: «نباید این شهر به دست نیروهای عراقی باشد و نباید اجازه داد کنترل شهر رمادی به دست ایرانیان و شبه نظامیان شیعه نزدیک به ایران بیافتد.حضور  نیروهای شیعه در رمادی فاجعه است. باید نیروهای مردمی شهر کنترل آن‌جا را به دست گیرند و حتی نیروهای دولت عراق نیز در این شهر نباشند.»