-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۴ دی ۱۳, یکشنبه

حامدکرزی: غنی با یک فتوای کفر، فرار میکند.

درگزارش واصله ادعا شده است که مذاکره طالبان و روسیه از اقامت گاه کرزی درکابل اداره شده است. 
طرح مخفی کرزی درحالی افشا می شود که برخی از ملاهای مزدور، فتوا پراکنی تازه را از شاه امان الله شروع کرده و به رولا غنی و اشرف غنی ختم می کنند.


خبر تازه به طور سر به مُهر به گزارشنامه افغانستان ارسال شده است.
منبع خبر، معمولاً طرف اعتماد «گزارشنامه افغانستان» می باشد.
بربنیاد اطلاع تازه، حامد کرزی سیاست جدید خود رابرای اثبات موقعیت برجسته خودش در برابر امریکا، درکشانیدن همزمان پای هند و  روسیه به معضل نظامی افغانستان، تنظیم کرده است. نخستین پی آورد این سیاست، از پا درآوردن حکومت کنونی و دادن «درس عبرت به امریکا» تعریف شده است.

نویسنده گزارش برین نکته «تاکید» کرده است که کرزی در سفرش به مسکو ودو شنبه، علی الظاهر مقامات روسیه و تاجکستان را دراقدام به مداخله نظامی در «شمال افغانستان» قانع کرده است. طرح بدین ترتیب بوده که باید قبل از رسیدن داعش به مرزهای روسیه و تاجکستان تدابیر نظامی اتخاذ شود.
استدلال و هشدار کرزی به روسیه برین نکته استوار بوده است که روسیه به خاطر مداخله نه ساله و تخریب افغانستان، کینه چند نسل را برعلیه خود برانگیخته و از آتش چنین ضدیتی هنوز نیز کاسته نشده است؛ بنا برین، وقتی امریکایی ها مردم محل  وداعش را به جان روسیه بیاندازند، امریکا برنده رقابت خواهد بود.
گفته شده که  آقای کرزی به روس ها وعده داده است که درداخل افغانستان برای حمایت از اقدامات روس علیه منافع آمریکا وضدیت با داعش زمینه سازی خواهد کرد وبرای این مقصد جناح های سیاسی حتی احزاب جهادی وعلماء وروحانیون را بسیج خواهد کرد.

 بخشی از متن گزارش اصلی این گونه ادامه یافته است: «آقای کرزی به پوتین وعده داده است که من در زمان زمامداری خود با اینها خیلی کمک کردم ونازبرداری ایشان را کردم؛ اما آقای غنی با اخلاق خشکش وکارهای دیوانگی اش همه این اقشار را ازخود ناراض ودور ساخته است. اگر از طرف دولت غنی کدام مشکلی ایجاد شود برای رویارویی کاملا آماده هستم وبرای کافر ساختن اشرف غنی خیلی مواد دارم. اگر تنها قضیه مسیحی بودن خانم رولا غنی را از طریق فتوای علماء کشور به شدت مطرح کنم اشرف غنی آحمدزی از پا می درآید وفرار خواهد کرد. چون نبض ملت افغانستان را من درست میفهمم. درمقابل غازی امان الله یک دزد بنام بچه سقاو که هم بی سواد، دزد حرفه ای وهم از اقلیت نژادی، توانست که به آسانی پیروزشود؛ اینجا خو من هستم که تمام رموز ملت را می فهمم. 
طبق منابع موثق چندین نفر از شورای رهبری طالبان درکویته به شکل مرموز ومنظم نزد کرزی رفت و آمد دارند وکرزی آنان را رهنمایی میکند و مذاکرات میان طالبان و روسیه تحت هدایت جناب کرزی پیش میرود و3 روز پیش هم یک نماینده خاص ملا منصور نزد آقای کرزی آمده بود.»
برای راه اندازی غائله، وی قصد دارد به قندهار سفر کند. اگر پخش این خبر مانع رفتن کرزی نشود جناب کرزی تصمیم جدی گرفته است. ایشان، توزیع پول به حلقات آشوب طلب مذهبی را شروع است.