-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۴ دی ۲۳, چهارشنبه

فاکس نیوز: اشک اوباما به خاطر پیاز بود!

اوباما چرا اشک ریخت؟ آیا وی صحنه های تکان دهنده را درشبکه های مجازی نمی بیند که این چنین آماتوری، اشک سیاسی میریزد؟


باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا در زمان اعلام قانون افزایش مقررات حمل سلاح و در هنگام یاد کردن از قربانیان حمله مسلحانه به مدرسه ابتدایی سندی هوک در سال 2012 که جان بیش از 20 کودک را گرفت، به گریه افتاد و سخنان خود را در حالی ادامه داد که قطراتی اشک می ریخت. با این حال سخنان وی متوقف نشد و وی با پاک کردن اشک هایش به سخن گفتن ادامه داد.

در همین حال آندرآ تانتاروس، مفسر سیاسی شبکه آمریکایی فاکس نیوز در برنامه ای با اشاره به سخنرانی اوباما گفت که ابراز احساسات رهبر آمریکا "غیر قابل باور" بوده است. وی افزود: اگر من بودم پادیوم را می گشتم شاید پیاز خام آنجا بوده باشد! منظورم این است که گریه او غیر قابل باور بود.

ملیسا فرانسیس، یکی دیگر از تحلیلگران فاکس نیوز نیز ابراز احساسات اوباما را "یک تئاتر سیاسی بد" توصیف کرد. وی گفت: من حس بدی نسبت به آن کودکان ایالات کنتیکت دارم اما مساله این است که او (اوباما) هیچ وقت پیش از آن نسبت به حملات تروریستی این گونه نشده بود.

اوباما در زمان اعلام قانون جدید حمل سلاح گفته بود: «هر زمان که به این کودکان فکر می کنم، دیوانه می شوم. ضمنا این اتفاقات هر روز در خیابان های شیکاگو رخ می دهد.» وی پس از این سخنان اشک ریخت.