-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۴ دی ۲۵, جمعه

مفتی سعودی: خون محسن رضایی مباح است.

جنگ «تمدنی» میان عرب و عجم درحال کلید خوردن است.


به نظر می رسد مواضع محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران به مذاق سران آل سعود خوش نیامده است. در همین راستا، یک هفته پس از تهدید داعش به ترور رضایی، یک مفتی سعودی نیز به پیروی از داعش وی را تهدید به مرگ کرد.
تابناک نوشت، در حالی که سرلشکر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران در اظهارات خود بارها بر ضرورت مصلحت اندیشی سران کشورهای منطقه و جلوگیری از وقوع درگیری تأکید داشته، به نظر می رسد مواضع وی به مذاق سران آل سعود خوش نیامده است. در همین راستا، مفتی اعظم سعودی، رضایی را تهدید به مرگ کرده است. در همین راستا، یک هفته پس از تهدید داعش به ترور رضایی، یک مفتی سعودی نیز به پیروی از داعش وی را تهدید به مرگ کرد.
پایگاه خبری الوحده اعلام کرد، یک مفتی سعودی در واکنش به سخنان محسن رضایی، خون کسانی که خادمین الحرمین را تهدید می کنند، مباح دانست.
بر اساس گزارش این پایگاه خبری، شیخ عبدالعزیز بن عبداله آل شیخ که در یک مصاحبه تلفنی با شبکه اخباریه حاضر شده بود، بیان داشت: آن ژنرال ایرانی و یا کسانی که عربستان ـ که محل قرار گرفتن حرمین شریفین است و آل سعود که خادمین این حرمین هستند را تهدید کند، سزایشان مرگ و خون آنان مباح است.
این واکنش مفتی سعودی در حالی بیان می شود که محسن رضایی، عربستان سعودی را از آغاز جنگ بر حذر دانسته و آنان را از تبعات آتشی که دامنگیرشان خواهد شد، مطلع ساخته بود.