-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۴ بهمن ۱, پنجشنبه

معاون رئیس پلیس دوبی: اوباما شیعه است.

والله همان اول که باراک حسین اوباما قسم ریاست جمهوری اش را خورد به ذهنم آمد: تمام شد.


معاون رئیس پلیس دوبی یک نظریه پرداز سر به هوا است. یک کاپی وی در تهران است، به نام سردار «نقدی». سخنان نقدی به هر چیزی شباهت دارد جز واقعیت های سیاسی ایران. اما مدل عربی «نقدی» ( البته ایشان به سردار نقدی عراقی شهره است.) رئیس پلیس دوبی است. به نام ضاحی خلفان.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایلاف، وابسته به جریان مخالف لیبرال عربستان سعودی که مقر آن در لندن است، ضاحی خلفان،  در حساب توییتری خود نوشت: «اوباما که ریشه های شیعی دارد و اصالتا شیعه است نزدیکی روابط میان ایران و امریکا را برگزید و تلاش می کند ضمن توقف برنامه هسته ای نظامی ایران، دیدگاه های یکدیگر را به هم نزدیک کند.» وی در ادامه تویتر خود نوشت: «اوباما در این کار موفق شد.»
وی سپس نوشت: «در دانش کشف طبیعت بشر، انسان همیشه راه های مقابله با خطر و چگونگی دفع آن را بررسی می کند، این دقیقا کاری است که فرزندان صهیونیست در مطالعات طبع ایرانی ها دنبال می کنند. برای همین آنها شخصیتی را به روی کار آوردند که ریشه های شیعی داشته و از اهالی کنیا باشد، براوو.»
خلفان در ادامه توییتر خود می نویسد: «اوباما قبل از ترک صندلی ریاست جمهوری، از ایران دیدن خواهد کرد؟» وی سپس ادعا می کند: «روحانی به زودی دعوت نامه ای به اوباما برای سفر به ایران خواهد فرستاد. والله همان اول که باراک حسین اوباما قسم ریاست جمهوری اش را خورد به ذهنم آمد: تمام شد، او تسلیم برنامه های ایران شد. او را آورده اند تا فرصت ها را از ما بگیرند.»