-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۴ دی ۲۳, چهارشنبه

پوتین: غرب عروسی های نابود شده در افغانستان را از یاد برده است.

اشاره: مگر خود آقای پوتین، بمباران های قیامت برپا کن روس ها در افغانستان را فراموش کرده است؟ اما دست دراز شدۀ افغانستان همیشه بر یخن ستم باره گان دراز است.


- ایرنا- «ولادیمیر پوتین» رییس جمهوری روسیه با انتقاد از کشتار غیرنظامیان در حمله های مداوم نظامیان غربی بویژه خلبانان آمریکایی، گفت: در یک حمله بیش از صد نفر کشته شدند و رسانه های غربی سکوت کردند. باید گفت چه کسی عروسی های نابود شده را به یاد می آورد؟ پوتین در مصاحبه با نشریه بیلد آلمان در باره ادعای غربی ها مبنی بر بمباران مواضع معارضان توسط جنگنده های روسی به جای گروه تروریستی داعش، گفت: آنان دروغ می گویند. فیلم هایی که برای اثبات این ادعاها مطرح می شود، پیش از آغاز حملات خلبانان ما به مواضع تروریست ها به نمایش درآمد و اسناد اثبات آن هم وجود دارد، اما منتقدان روسیه نمی خواهند به این موضوع توجه کنند.
به گزارش اسپوتنیک، رییس جمهوری روسیه ضمن یادآوری عملیات آمریکایی ها در افغانستان گفت: خلبانان آمریکایی به اشتباه بیمارستان شهر کندوز و بیمارستان «پزشکان بدون مرز» را بمباران کردند که مردم و پزشکان آسیب دیده و کشته شدند.
پوتین اظهار کرد: اما رسانه های غربی تلاش می کنند در این باره سکوت کنند، هیچ چیزی را نمی گویند، فراموش می کنند و به سرعت همه چیز را از یاد می برند. دوبار گفتند و سپس تمام شد، زیرا خارجی ها و پزشکان بدون مرز در آنجا بودند. ولی اکنون «چه کسی عروسی های نابود شده را به یاد می آورد؟ (آنان) با یک حمله بیش از صد نفر را کشتند.»