-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۴ بهمن ۱۵, پنجشنبه

امریکا کم کم به پرتگاه بن بست نزدیک میشود.

اشاره: این گزارش بیان میدارد که چیز های دیگری در جریان است. امریکا بعد از پنج سال چه خواهد کرد؟ خارج می شود یا مجبور به خروج می شود؟ همه این حدس وقیاس ها را درهمین گزارش بی مزه می توانید کشف کنید.نشریه نشنل انترست چاپ امریکا مطلبی را در مورد اظهارات اخیر جنرال جان کمپبل قوماندان عمومی نیرو های امریکایی و ناتو در افغانستان نشر کرده است.

آقای کمپبل به کمیته خدمات نظامی سنای امریکا گفت که ایالات متحده باید حد اقل برای پنج سال به کمک نظامی در افغانستان ادامه بدهد.

این نشریه به نقل از جنرال کمپبل می نویسد که ایالات متحده امریکا باید افغانستان را از نظر دور نیاندازد و به افغان ها فرصت داده شود که به گام نهادن به جلو ادامه بدهند.

نشنل انترست این حرف های قوماندان عمومی نیرو های امریکایی و ناتو را نیز در مطلب جای داده که گفته است تمام ۹۸۰۰ سرباز امریکایی که اکنون در افغانستان حضور دارند تا یک زمان ممکن در این کشور باقی بمانند.

در ادامهء مطلب آمده است که وضعیت در پنج سال اخیر به خصوص در ۱۲ ماه گذشته در افغانستان بدون مبالغه به صورت دراماتیک خراب شد.