-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ فروردین ۱۳, جمعه

به دنبال دست خالی برگشتن دکتر روحانی از اسلام آباد

پاکستان به فعالیتهای جاسوسی ایران اعتراض کرد.
آژانس ايران خبراسلام آباد به جاسوسی علیه این کشور توسط عوامل رژیم ایران اعتراض کرد و از ایران خواست درباره یک جاسوس هندی که اعتراف کرده است از خاک ایران علیه پاکستان و در جهت منافع  ایران جاسوسی می‌کرده است توضیح دهد.
روزنامه هندی «هندو» نیز نوشت: ۱۲ فروردین ماه اسلام‌آباد، رسما از سفیر رژیم ایران در پاکستان خواسته‌است تا در این مورد توضیح دهد.
لازم به یادآوری است رسانه‌های پاکستان نواری ویدئویی منتشر کردند که در آن یک شهروند هندی به‌نام کولبشن جادو که در مرز ایران و پاکستان دستگیر شده است اعتراف می‌کند به نفع رژیم ایران جاسوسی می‌کرده است. وی در اعترافهایش گفت: از سال 2003 از من خواسته شده بود که در پاکستان اقدام به جمع‌آوری اطلاعات کنم. در این رابطه اقدام به تشکیل یک بنگاه تجاری کوچک در شهر چابهار ایران کردم و در شهرهای کراچی و بلوچستان که وزارت اطلاعات رژیم ایران ماموریت آن را می‌داد به ملاقات می‌رفتم و زمانیکه در سوم مارس 2016 از خاک ایران به مرز پاکستان رسیدم دستگیر شدم.
 گفته می شود فیلم اعترافات شهروند هندی، حدودا زمانی پخش شده که آخوند حسن روحانی، به پاکستان سفر کرد.