-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ اردیبهشت ۱۴, سه‌شنبه

خیله خندی هم از خود یک حدی دارد!

داعش ارتش انگلیس را تهدید کرد.
اطلاعات سری انگلیس را مگر چه کسی به داعش که در صحرا های خاور میانه سرگردان است و سرنوشت خود را میجوید، داده است یا می دهد؟


گروه تکفیری داعش پس از انتشار اسامی 76 خلبان آمریکایی و تهدید به قتل آنان، این بار ارتش انگلیس را به افشای اطلاعاتی سری اش تهدید کرده است.

به گزارش میزان به نقل از "دیلی میرور"، گروه تروریستی داعش تهدید کرده است که اطلاعات محرمانه ارتش انگلیس را منتشر خواهد کرد.

به ادعای این گروه تروریستی، این اطلاعات سری را از وزارت دفاع انگلیس به سرقت برده است.

صحت ادعای داعش هنوز تایید نشده است، اما این گروه در بیانیه ای از آنچه هواداران خود  خوانده خواسته است این خلبانان را هرکجا هستند پیدا کنند، به منازلشان بروند، سرشان را از تن جدا کنند، به آنها چاقو بزنند، گلوله ای در مغزشان خالی و یا حتی آنها را منفجر کنند.

این گروه که خود را بخشِ سایبری داعش می نامد در مطالبی که در فضای مجازی منتشر کرده، آورده است: ممکن است هفته آینده اطلاعات محرمانه ای را که داعش به تازگی از طریق برادرانمان در انگلیس از وزارت دفاع این کشور به دست آورده افشا کنیم.

داعش همچنین مدعی شده که تروریست های این گروه مخفیانه در حال نفوذ به شبکه های اینترنتی انگلیس و امریکا هستند.

با این وجود به گزارش نشریه ساندی تایمز، بررسی دقیق اطلاعات مربوط به خلبانان امریکایی نشان می دهد که به واسطه درز پیدا کردن مدارک و یا هک شدن سیستم های رایانه ای به دست نیامده اند.

گفته می شود احتمالاً نام این 76 خلبان از جراید و مجله های نظامی امریکا جمع آوری و سپس با اطلاعات عمومی موجود در اینترنت مطابقت داده شده است.