-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ خرداد ۷, جمعه

انسان اشرف مخلوقات نیست.

تجاوز گروهی ۳۰ مرد به یک دختر نوجوان در برزیل


فیلمی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که در آن بیش از ۳۰ مرد به یک دختر نوجوان تجاوز  می‌کنند. اکنون پلیس برزیل در تعقیب این افراد است. این اتفاق در شهر ریو دو ژانیرو  افتاده و  مردم برزیل را دچار شوک کرده است.
گفته می‌شود که این دختر نوجوان وقتی به خانه دوست پسرش رفته، بیهوش شده و وقتی به هوش آمده، دیده که در میان مردان مسلح برهنه است.

خانه دوست پسر این دختر نوجوان در غرب ریودوژانیرو بوده که از مناطق محروم این شهر است. دختر نوجوان به پلیس گفته که روز یکشنبه بیدار شده و دیده که برهنه و زخمی است.

چند روز بعد، این دختر نوجوان تصاویر تجاوز به خود را در توییتر می‌بیند. ویدیوی ۴۰ ثانیه‌ای تجاوز  به او مدتی بعد منتشر شده است.

این ویدیو حذف شده و حساب‌های توییتری مربوط به آن هم لغو شده اما پیش از آن، کاربران زیادی در توییتر زیر پست‌های مربوط به آن پیام‌های خشن و سکسیستی گذاشتند.

برای مظنونان این حمله از جمله دوست پسر قربانی حکم جلب صادر شده است.

بعد از انتشار خبر و ویدیوی این تجاوز در واکنش به این اتفاق، در شبکه‌های اجتماعی کمپینی علیه «فرهنگ تجاوز» راه افتاده است.

قرار است بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ دو ماه دیگر در این شهر برگزار شود.