-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ خرداد ۷, جمعه

واژه «هنود» به تکیه کلام ملاهبت الله اضافه شد.

جنایت کاران طالبی، برای نخستین بار نام «هنود» را در زمرۀ «یهود» به کار بردند. ازین قرار، آی، اس، ای جنگ علنی علیه افغانستان  را تحت نام مبارزه با «هنود» ادامه خواهد داد. درین جنگ استخوان های پاکستان میده خواهد شد. هند دریک ائتلاف منطقه یی، پاکستان را حلقه کرده است.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در اسلام آباد، «هبت الله آخندزاده» رهبر جدید طالبان با انتشار یک پیام ویدئویی با رد مذاکرات صلح اعلام کرد: ملا عمر و ملا منصور کاری نکردند که طالبان شرمنده شوند بنابراین راه آنها را ادامه خواهم داد.

وی افزود: به شهادت ملا عمر و ملا منصور افتخار می کنم و تلاش های آنها برای طالبان هرگز فراموش نخواهد شد.

به گزارش داون، هبت الله تأکید کرد: کسی که خود را افغان، مسلمان و مجاهد بداند هرگز در برابر کفار تسلیم نخواهد شد و جنگ ما برای حفظ اسلام است بنابراین جان خود را در این راه تقیدیم خواهیم کرد.

وی افزود: خون ملا منصور هدر نمی رود و ما به جنگ خود ادامه می دهیم که در نهایت پیروزی با طالبان است.

هیبت الله خاطر نشان کرد: افغانستان هرگز زیر سلطه یهود و هنود نمی رود.

رهبر جدید طالبان گفت: آیا پاسخ مثبت حکمت یار به دولت افغانستان به معنای کنار آمدن با آمریکا نیست؟

این در حالی است که با انتخاب ملا هیبت الله تصور می شد که طالبان فرصت دوباره برای شرکت در مذاکرات صلح را از دست نمی دهند اما وی تأکید دارد که مسلمان واقعی توسط اوباما و اشرف غنی گمراه نمی شود و جهاد علیه کفار ادامه خواهد داشت.