-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ خرداد ۳, دوشنبه

گپ تازه برآمد.

خلبانان ترکیه خبری راز آمیز بر زبان آورده اند. 


دقیقا 20 ساعت بعد از ناپدید شدن هواپیمای مصری از روی صفحه رادار در ساعت 3:30 دقیقه صبح پنجشنبه به وقت استانبول، یک "یو.اف.او" (بشقاب پرنده) با چراغ های سبز از کنار یک هواپیمای خطوط هوایی ترکیه عبور کرد. 

بر اساس گزارش خبرگزاری ترک "دوغان" که روز جمعه در روزنامه "حریت" منتشر شد، خلبانان خطوط هوایی ترکیه روز پنجشنبه 19 مه اعلام کردند یک شیء نورانی دیده اند که از بالای سر آنها عبور کرده است. 

این دو خلبان به برج مراقبت فرودگاه آتاتورک استانبول اعلام کردند: "یک شی نامعلوم با چراغ های سبز از فاصله 60 سانتی هواپیمای ما رد شد و بسرعت ناپدید گشت. ما گمان می کنیم که این یک یو.اف.او باشد. 

این هواپیما هنگام مشاهده یو.اف.او در ارتفاع 5 هزار متری پرواز می کرد و 30 دقیقه بعد از مخابره این پیام در فرودگاه استانبول به زمین نشست. 

هواپیمایی کشوری ترکیه اعلام کرد که رادارهای این کشور هیچ نشانه ای از آنچه که خلبانها گزارش کرده اند بر صفحه رادارهای خود مشاهده نکرده است.