-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ خرداد ۲۶, چهارشنبه

حمله با چاقو و الله اکبر

ظاهرن بر سر این افراطی نیز کلاه داعش گذاشته شد.


«لاروسی ابالا» 25 ساله که عامل حمله دوشنبه شب در فرانسه معرفی شده سابقه محکومیت مرتبط با فعالیتهای تروریستی داشته است

به گزارش خبرگزارى فرانسه، این جهادگرای داعشی شب گذشته با چاقو به یک افسر پلیس فرانسه در مقابل منزلش در حومه پاریس حمله کرده و او را از پای درآورده است.

یکی از همسایگان این افسر پلیس فرانسه گفته: فرد مهاجم هنگام درگیری با وی شعارهای اسلامی احتمالا شعار "الله اکبر" سر داده است.

بنابراین گزارش، فرد مهاجم پس از کشتن افسر پلیس وارد منزل وی شد و خانواده او را به گروگان گرفت. نیروهای ویژه پلیس فرانسه با حمله به این محل موفق شدند یک کودک را نجات دهند، اما همسر افسر پلیس که با فرزندش به گروگان گرفته شده بود، کشته شده است.

از اظهارات سخنگوی وزارت کشور فرانسه که در محل حادثه در جمع خبرنگاران سخن می گفت، چنین برمیآمد که همسر افسر پلیس بطرز فجیعی (احتمالا سر بریدن) بدست فرد مهاجم به قتل رسیده باشد.

یک مقام فرانسوی امروز بدون اشاره به جزئیات قتل همسر افسر پلیس، اقدام جهادگرای داعشی را یک جنایت هولناک که در برابر چشمان یک کودک 3 ساله رخ داده، توصیف کرده است.

خبرگزاری "اعماق" وابسته به داعش اعلام کرده که عامل این حمله تروریستی وابسته به این گروه بوده است.

منابع امنیتی نیز اعلام کردند فرد مهاجم که به ضرب گلوله مأموران پلیس از پای در آمد، با داعش بیعت کرده بود.

داعش از هواداران خود خواسته است در ماه رمضان در اروپا و آمریکا دست به حمله بزنند. حمله پاریس درست 24 ساعت پس از حمله اورلاندو آمریکا صورت گرفت که 49 کشته برجای گذاشت.