-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ خرداد ۳۱, دوشنبه

ترامپ: تمامی امریکاییان باید سلاح حمل کنند!

ترامپ:  استفاده شهروندان امریکا از اسلحه مجاز خواهد بود و آنها می توانند برای دفاع از خود در هرجا و هر شرایطی از اسلحه استفاده کنند.
اشاره: این درحالی است که امریکا درپی خلع سلاح دیگران درخارج از امریکاست!به گزارش میزان، به نقل از ای بی سی نیوز، پس از تیراندازی در باشگاه همجنس گرایان اورلاندو، نزاع و درگیری لفظی میان دموکرات ها و جمهوری خواهان آمریکا بر سر متمم دوم قانون اساسی آمریکا شدت گرفته است.

مطابق این بند، شهروندان آمریکا مجاز به حمل اسلحه برای دفاع از خود مجاز هستند و در هرجای ممکن و در صورت بروز تهدید می توانند از آن استفاده کنند.

دموکرات ها بر این باورند که نظارت و کنترل اطلاعاتی بر جامعه آمریکا بیشتر شده تا پلیس و نیروهای امنیتی از مقاصد تروریست ها مطلع شوند و از حوادثی نظیر تیراندازی در اورلاندو پیشگیری شود.

دونالد ترامپ روز شنبه در سخنرانی تبلیغاتی خود در آریزونا گفته است: «اگر در آن باشگاه فقط چندنفر و نه همه، فقط چندنفر اسلحه داشتند، و اسلحه را زیر لباس خود پنهان کرده بودند، اسلحه هایی که پر و آماده شلیک بود، همان موقعی که آن حیوان دست به کشتار اعضای باشگاه زد، می توانست نتیجه بازی را عوض کند و شاید صحنه جور دیگری رقم می خورد».

دونالد ترامپ خود را حافظ متمم دوم قانون اساسی آمریکا می داند.

بنا بر این بند از قانون اساسی آمریکا، در یک ایالت آزاد حمل اسلحه توسط شهروندان حق آنها است و آنها نباید از حمل اسلحه منع شوند.