-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ تیر ۲, چهارشنبه

هشدار پاکستان به افغانستان

دکترملیحه لودی نماینده دایمی پاکستان در سازمان ملل متحد به دولت کابل کار خانه گی داد. 


دکترمیلحه لودی نماینده دایمی پاکستان در سازمان ملل متحد گفته است که افغانستان باید مشکل خود  را خودش حل کند. به گزارش (ARY News) وی در گفت و گو با تلویزیون دولتی پاکستان اظهار داشت که افغانستان از درگیرکردن دیگر کشور ها در مشکلات خویش پرهیز کند. 
میلحه لودی گفت: پناه گاه های امن تروریست هایی که از پاکستان به افغانستان فرار کرده اند، باید ویران شوند و دهشت افگنانی که دنبال پناه گاه  در کشور همسایه اند، باید به پاکستان سپرده شوند. همچنان نماینده پاکستان افزود که برگزاری گفت و گو های سازنده به هدف برقراری صلح پایدار از وجایب دولت افغانستان است. 
وی افزود که حملات هواپیما های بی سرنشین بر قلمرو پاکستان علیه امنیت، تخطی از حاکمیت ملی پاکستان و تخلف از منشور سازمان ملل متحد است. ملیحه گفت که پاکستان این ضربات هوایی را محکوم می کند. موصوف همچنان گفت که جامعه بین المللی درمراحل مختلف پاکستان را علیه تروریزم حمایت کرده است. وی ابراز داشت که تروریزم در پاکستان به زودی از بین خواهد رفت.