-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ شهریور ۳۱, چهارشنبه

دنیای اسف بار اسلام گرایان

توضیح مسایل وحشتناک آصف محسنی


امروز به برخی از فتاوای حضرت آیت الله محسنی در «توضیح مسایل جنگی» برخوردم. حیفم آمد برخی از فتاوای معظم له در دهه شصت را با شما شریک نسازم. گردنم بسته حتی اگر یک واو به آن اضافه کرده باشم.
-همکاری با رژیم مارکسیستی و دست نشانده روسی کابل که بر علاوه غیرقانونی و غیرشرعی بودن خود، در پی تخریب دین اسلام و محو قرآن و نابودی اسقلال کشور اسلامی و الحاق آن به روسیه و قاتل صدها هزار زن و مرد و پیر و جوان و کودک مسلمان است بدتر از زنا و لواط و شرب خمر و یکی از بزرگترین گناهان کبیره است.نعوذ بالله منه(ص101).
-حرمت همکاری هرچند برای همه ثابت است ولی برای اهل علم شدیدتر است و ملاهای همکار دولت مانند سگ است(فمثله کمثل الکلب)، یا مثل الاغ است(کمثل الحمار یحمل اسفارا)(ص104).
-مسافرت نمودن افغانیها به اروپا و آمریکا که فعلا متداول شده است به دو جهت حرام می‌باشد؛ یکی به خاطر این که از دفاع اسلام که بزرگترین واجب شرعی است به دور می‌مانند و دیگر این که حتما به محرمات دیگری مانند خوردن نجس و ذبائح محرم کفار، مبتلا شدن کثیری از جوانان به شرب خمر و اکل گوشت خنزیر و حتی به بی‌عفتی.(ص 87)
-رفتن جوانان به پوهنتنون(دانشگاه) حرام است مگر آن که برای آنانی که به قصد انجام وظایف اسلامی می‌روند(ص105).
امان‌الله شفایی