-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ آبان ۳, دوشنبه

پول شصت هزار لندکروزر برای داعش از کجا پرداخته شد؟


قطار های طویل تویوتا های دوکابین سپاه آی اس آی (طالبان) که شب و روز از شرق به غرب و از شمال به جنوب درحرکت بودند، از یاد ما نرفته است. معاصیان کبیره در دودمان طلاپرستان حرمین شریفین تا ابد در بارگاه وجدان تاریخ سیه روی خواهند بود.

 نتایج تحقیقاتی که شرکت ژاپنی تویوتا بر سر منابع تامین هزاران خودروی داعش از این شرکت انجام داده است نشان می دهد که چهار کشور عربی این خودروها را خریده و به این گروهک تروریستی تحویل داده اند.
پایگاه خبری سوری دام پرس به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک گزارش داد که عربستان سعودی، قطر و امارات متحده عربی اصلی ترین کشورهای تامین کننده این خودروها بوده اند.

پیک نت: 60 هزار "تویوتا لندکروزو" ساخت ژاپن چگونه تبدیل به موتور ارتش داعش شد؟
آیا ژاپن که سازنده این اتومبیل است و سفارش آن را دریافت کرده بود و یا امریکا و کشورهای بزرگ عضو اتحادیه اروپا از چنین معامله بزرگی بی خبر بودند؟
 آنها نمی دانستند این 60 هزار تویوتا چرا یکباره وارد خاک عراق شده است؟ آنها نمی دانستند که پول خرید این اتومبیل ها را عربستان و چند کشور نفتی خلیج فارس به ژاپن داده اند؟ یعنی بپذیریم که کمپانی های رقیب در خود ژاپن و یا کمپانی های شرکت های بزرگ اتومبیل سازی در امریکا و آلمان و فرانسه دست روی دست گذاشته و فقط ناظر این بازار بودند و یا میدانستند و به آنها اخطار سکوت داده شده بود؟

چگونه می توانست این سیل اتومبیل از طریق ترکیه وارد عراق شده و به موصل منتقل شود تا ارتش داعش اعلام حکومت اسلامی "شام و عراق" بکند و آنوقت هیچ کشور اروپائی و بویژه امریکا که ارتش آن کشور در همان زمان در عراق حضور داشت از این ماجرا بی خبر بوده باشد؟

آنچه انجام شد، طرحی از پیش تدارک دیده شده بود که با چراغ سبز ناتو انجام شد و ارتش موتوری داعش که با چراغ خاموش شکل گرفته بود ناگهان چراغ ها را روشن کرده و برای جنایاتی که همه میدانیم به حرکت در آمد. به حرکت در آمد تا با پول نفت موصل و فروش آن زیر قیمت بازار به کمپانی های نفتی، کشور آباد و تاریخی مانند سوریه را ویران کند. هیلاری کلینتون به موجب افشاگری ویکی لیکس گفته بود "ما برای تامین امنیت اسرائیل باید سوریه را متلاشی کنیم".
همه این تدارکات و فجایع زیر نقش و پوشش جنجال های خبری رسانه های مهم تصویری امریکا و اروپا انجام شد و مردم از آن بی خبر نگه داشته شدند و در اسارت اخبار پوچ و حاشیه ای همین رسانه ها گرفتار ماندند.