-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ آبان ۶, پنجشنبه

حال نزار عربستان را ازین گزارش خود شان دریابید!

عربستانی های طلاپرست و معتاد به ران گوسفند، جشن گرفته اند که جزوتام های جنگی شیعه را که از یمن بر خاک عربستان یورش برده بودند، عقب زده است!

العربیه: مرزبانان سعودی با پشتیانی یگان توپخانه، بامداد روز چهارشنبه، حمله حوثی‌ها و گارد ریاست جمهوری وابسته به صالح رئیس جمهور برکنار شده یمن را در منطقه الخوبه دفع کرده، 20 تن از مهاجمان را کشتند.

( گارد ریاست جمهوری یمن از سوی ایران تجهیز می شود و امنیت پادشاهی عربستان را سخت به خطر انداخته است.) 

هواپیماهای ائتلاف عربی برای دفاع از مشروعیت در یمن، به ایجاد پوشش هوایی گسترده برای ارتش و نیروهای مقاومت، طی درگیری‌های جاری ادامه دادند.
یگان‌های توپخانه ارتش ملی نیز به طور همزمان مواضع و استحکامات شبه‌نظامیان و نیروهای رئیس جمهور مخلوع را در نزدیکی مناطق درگیری زیر آتش گرفتند. نیروهای ارتش ملی به پیشروی خود در منطقه الحول ادامه داده که در نتیجه آن صفوف شبه‌نظامیان در منطقه از هم پاشید.
آنان متخصصینی در اختیار ندارد که جنگ ابزارهای انگلیسی وامریکایی خریداری شده از سوی عرب ها را استعمال کنند. بقای طلاپرستان به شدت زیرسوال است.