-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ مهر ۱۲, دوشنبه

مرد حسابی، من ترا دوست میدارم

هزاران آدم کش حرفه یی آی اس آی که به اثر تلاش وعرق ریزی انجنیر «نبیل» و اپرات گمنام امنیت ملی به دام کشیده شده بودند، از سوی کرزی- فهیم و یک دلقک مریض به نام شکور دادخواه رها شدند.

خبرگزاری رصد: رحمت‌الله نبیل، رییس پیشین امنیت ملی افغانستان در مصاحبه تازه خود با یک شبکه تلویزیونی هندی، در مورد عملیات‌های اخیر هند بر مواضع تروریستان در پاکستان گفته است که آی‌اس‌آی و ارتش این کشور، از مردم پاکستان به‌عنوان گروگان استفاده می‌کنند.
آقای نبیل که با شبکه خبری «NewsX» صحبت می‌کرد، از تمامی کشورهای منطقه که به گفته او، قربانی سیاست‌های تروریست‌پروری پاکستان شده‌اند خواسته تا بر علیه این سیاست‌های اسلام‌آباد دست به دست هم بدهند.
او به گونه خاص از مردم پاکستان نیز خواسته است تا علیه «سیاست‌های تروریستی» ارتش و سازمان استخباراتی پاکستان «آی‌اس‌آی» صدای‌شان را بلند کنند.
رییس سابق امنیت ملی کشور در پاسخ به سوال خبرنگار هندی در مورد حمایت پاکستان از تروریست‌های چینی گفته است، شواهدی وجود دارد که تروریست‌های چینی نیز در پاکستان آموزش‌های تروریستی می‌بینند.
آقای نبیل در زمانی که به عنوان رییس امنیت ملی کار می‌کرد نیز به شدت از مداخلات پاکستان در افغانستان انتقاد داشت.
او پس از کناره‌گیری از اداره امنیت ملی، اسنادی را منتشر کرد که نشان می‌داد آی‌اس‌آی پاکستان از گروه‌های تروریستی به شمول طالبان و حقانی حمایت مالی می‌کند.
مصاحبه آقای نبیل با رسانه‌های هندی در اوج تیرگی روابط هندوستان و پاکستان انجام شده است.