-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ مهر ۱۲, دوشنبه

شهر حلب در آستانه آزادی از چنگ گروهای مسلح


سایت ریا نووستی نعمت بوستانیپیک نت: ارتش سوریه بخش های شمال غربی شهر حلب را از ارتش تروریست ها باز پس گرفت. قبلا ارتش و گروه های رزمنده مردمی سوریه توانسته بودند جنوب و غرب شهر را از وجود آنها پاک کنند. در شرایط فعلی تنها مناطقی از شرق حلب هنوز در دست نیروهای داعش و دیگر گروه های تروریستی است.
بر اساس خبرگزاری رسمی سوریه، ارتش این کشور توانسته است آخرین قسمت های تحت اشغال گروه های تروریستی در شهر حلب را به محاصره خود در آورد. سر فرماندهی ارتش سوریه طی فرمانی از تروریست ها خواست تا سلاح های خود را زمین بگذارند و امکان زندگی عادی را به ساکنان آن منطقه باز گردانند. در بیانیه ارتش آمده است که چنانچه افراد مسلح سلاح های خود را زمین بگذارند، ارتش راه عبور آن ها را برای خارج شدن از شهر تامین  خواهد کرد.
طبق آخرین خبر ها گروه های تروریستی هچنان در محله های تحت اشغال خود مردم عادی را سپر قرار داده اند و از رسیدن کمک های انسان دوستانه به مردم جلو گیری می کنند.
(تهدید هائی که از جانب امریکا علیه روسیه می شود و گزارش های شتابزده رسانه هائی مانند یورو نیوز علیه این پیشروی ها و پیروزی ها نشان میدهد که غرب در حمایت از گروه های مسلح حلب ناتوان شده و بازپس گیری شهر حلب قطعی است)