-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ مهر ۱۹, دوشنبه

کاخ سفید: ملاهیبت الله لادرک شده!

از گزارش دیلی میل استنباط می شود که ملاهیبت الله در نتیجه تبانی پاکستان ومقامات امریکایی به مکانی مطمین و سری انتقال داده شده است.


به گزارش دیلی میل، یک سخنگوی کاخ سفید از بخش جنوب آسیا می گوید نقطه یی که تایید کند مولوی هیبت الله آخند زاده رهبر طالبان درآن جا به سر می برد، نه در گذشته وجود داشته و نه حالا وجود دارد.

مقام امریکایی بیش ازین تفصیلات نداده؛ اما سید حافظ عبدالمجید که در مسجد الحاج واقع درمنطقه کچلاغ بلوچستان، هفت سال شاگرد ملاهیبت الله بوده، ظاهرن شاهدی داده که بعد از آن که ملاهیبت الله امیرطالبان شد، همراه با خانواده اش آن جا را ترک کرده است.
نفر آی اس آی ( سیدحافظ عبدالمجید) که وظیفه صحبت با خبرنگار رویترز را به عهده داشته استدلال کرده است که « شما نمی توانید همزمان هم درس مذهبی بدهید و هم رهبر حکومت طالبان را به دوش داشته باشید. البته که باقی ماندن وی ( ملاهیبت الله)‌ درمسجد الحاج، برای ما و هم برای دیگر طالبان خطرناک تمام می شد.»