-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ آذر ۷, یکشنبه

نشانۀ زوال عقلی وحتمی طلا پرستان

شاهزاده سعودی: به کمک اسرائیل وکشورهای عربی به روسیه حمله نظامی میکنم!
اشاره: اگر کسی در طول عمرش به جای شیر وغذا و بهره مندی از خدمات پیشرفته امروزی، در جنگل زنده گی کرده و سرگین و دل و رودۀ کفتار و ادرار خودش را هم نوش جان کرده باشد؛ بهتر ازین شهزاده عربی فکرش کار می کرد.به گزارش "النشره"، ولید بن‌طلال شاهزاده میلیارد سعودی، که با استقبال گسترده وزارت خارجه اسرائیل مواجه شده در جریان سفر اخیرش به سرزمین‌های اشغالی، با مسئولان این رژیم تفاهم‌ نامه‌ای امضا کرده است.این سفر در ۱۵ اپریل سال جاری میلادی انجام شد. 
بن طلال در نواری ویدیویی که طی هفته گذشته منتشر شد، روسیه و ارتش سوریه را به ارتکاب فاجعه و کشتار در حق مردم بخصوص زنان و کودکان حلب متهم کرده است. 
به نوشته النشره، بن طلال از استراتیژی عربی که رژیم صهیونیستی را دشمن نمیداند، استقبال کرده و خواستار همکاری اعراب با این رژیم برای مواجهه با "دیکتاتوری" روسیه شده است. 
وی اخیرا تلاش کرده بود تا فضای انتخابات آمریکا را به ضرر ترامپ تغییر دهد، ولی در ‌‌نهایت به نمایندگی عربستان از ترامپ عذرخواهی کرد. 
ولید بن طلال شاهزاده میلیاردر سعودی که قبلا ترامپ را مایه ننگ آمریکا نامیده بود پس از پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، لحن خود را به سرعت تغییر داد.
ولید بن‌طلال از ثروتمندترین افراد جهان است و شرکت "روتانا"، که یکی از فعالیت‌های آن پخش فیلم‌ها و ترانه‌های مبتذل است، به او تعلق دارد. بن‌طلال بخشی از سهام شرکت‌های "نیوز کورپ"، "مدیا ست"، "سی‌ان‌ان" و "فوکس" را خریداری کرده است.