-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ آذر ۲, سه‌شنبه

نمای پنهان دکترعبدالله

 
محمود صیقل یک شخصیت قایم به تعهد و آگاه از سیاست بین المللی است مگر مجبور است بادام های تلخ دکترغنی و عبدالله را یکه یکه نوش جان کند و دم نزند.
 

 
 
به گزارش منبع معتبر، دکترغنی اخیراْ محمود صیقل نماینده افغانستان در سازمان ملل متحد را به ارگ احضار کرده است. رییس جمهور به آقای صیقل ( با ادبیاتی خاص خودش) اتمام حجت کرده است که پس ازین حق ندارد درهمایش های بین المللی از «حکومت وحدت ملی» نام ببرد. «رئيس حكومت وحدت ملي از آقاي صيقل خواسته تا پس ازين در سازمان ملل و مكاتيب رسمي، به جاي كاربرد «حكومت وحدت ملي» از نام جمهوري اسلامي افغانستان استفاده نمايد.»
 
منبع مي افزايد، « آقاي صيقل ازين برخورد غني به رئيس اجراييه شكايت مي كند. اما داكتر عبدالله به عنوان يك طرف اساسي حكومت وحدت ملي، به جاي اين كه در دفاع از آقاي محمود صيقل قرار بگيرد، برعكس  به آقاي صيقل توصيه مي كند كه آنچه رئيس جمهور مي گويد او (صيقل) به آن عمل نمايد.»