-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ آذر ۹, سه‌شنبه

قاتل عرفات سه‌شنبه معرفی می‌شود

عاملان ترور ها در تاریخ اغلب پوشیده می ماند.


یک عضو کمیته مرکزی جنبش فتح تاکید کرد که کمیته تحقیق تخصصی درباره وفات یاسر عرفات، رئیس سابق تشکیلات خودگردان فلسطین روز سه شنبه آینده گزارش نهایی خود را به محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تحویل خواهد داد.
به گزارش ایسنا، این رهبر جنبش فتح خاطر نشان کرد که گزارش نهایی کمیته تحقیق اسامی عاملان ترور ابو عمار (یاسر عرفات) را مشخص خواهد کرد.
وی افزود پرونده نهایی کمیته تحقیق در جریان دیدار محرمانه ای که در حاشیه کنگره هفتم جنبش فتح در شهر رام الله برگزار خواهد شد، به عباس تحویل داده می شود.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، این رهبر جنبش فتح تاکید کرد که پس از اطلاع عباس از گزارش نهایی کمیته تحقیق درباره ماجرای مرگ یاسر عرفات، تعیین زمان اعلام اسامی عاملان این عملیات تصمیم گیری خواهد کرد.
عباس قبل از این در جریان سخنرانی خود در مراسم گرامی داشت دوازدهمین سالروز وفات یاسر عرفات اعلام کرده بود که اسامی قاتلان عرفات را می داند، اما هرگز آنها را اعلام نخواهد کرد.
عرفات در تاریخ 11 نوامبر 2004 در سن 75 سالگی در بیمارستانی نظامی در حوالی پاریس دیده از جهان فرو بست.