-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ آبان ۱۲, چهارشنبه

اطلاعیۀ کورکورانه و پر تاوان دکتر عبدالله

درسالی که رو به پایان است، هرهفته در جاده های افغانستان جشن فواره های خون از سوی تروریستانی که عربستان پول شان را می پردازد، برپا بود. فرعون ریاض، یک روز، پیام همدردی اسلامی و اطلاعیه یی اسلامی منتشر نکرد. 
ملاعنۀ بیشۀ بی قانون افغانستان چه پف می کنند؟


اعلامیه ریاست اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان در پیوند به پرتاب موشک از سوی حوثی‌ها به سوی مکه
سه شنبه ۱۱ عقرب ۱۳۹۵ 
گزارش های واصله از کشور دوست و برادر عربستان سعودی مشعر است که جنبش حوثی های یمن راکت بالیستیکیی را به سمت مکه‌ی مکرمه قبله‌‌ی مسلمانان پرتاب کرده‌اند که خوش‌بختانه در میانه‌ی راه توسط دفاع هوایی این کشور راهگیری و خنثی گردیده‌است.
ریاست اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان هرنوع حمله بالای مکه مکرمه را شدیدا تقبیح می‌کند و مراتب نگرانی و ناراحتی شدید خودرا از این عمل جنایتکارانه ابراز می‌دارد.
دولت جمهوری اسلامی افغانستان ادامه جنگ و خون‌ریزی میان مسلمانان را به نفع نمی‌داند و امید وار است که این بحران هرچه زودتر از راه‌های مسالمت آمیز حل و فصل گردد.
دکتور عبدالله عبدالله 
ریاست اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان

اشاره: عبدالله با غنی برسر جلب عنایات عرب ها به مسابقه یی خنده آور برخاسته است. این گونه فیگور گیری، سیاست نیست؛ حتی ضد سیاست نیز نیست؛ چیزی بیهوده تر از آن است. پای خود را در معرکۀ خطرناک ایران و عربستان داخل کردن، غیر از شکستن پای پیش شده، چه نتیجه یی خواهد داشت؟