-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ آذر ۱۰, چهارشنبه

دکترخلیلزاد درفهرست وزارت خارجه ترمپ نیست

رییس جمهوری منتخب آمریکا با رییس برکنار شده سیا دیدار کرد تا احتمالا وی را در فهرست کاندیداهای پست وزارت خارجه ایالات متحده قرار دهد.


 به گزارش خبرگزاری فرانسه، جنرال دیوید پترائوس، فرمانده سابق نیروهای آمریکایی در عراق و افغانستان و رییس برکنار شده سیا در پی افشای مدارک و اسناد محرمانه برای معشوقه اش، به خبرنگاران گفت که با دونالد ترامپ، رییس جمهوری  منتخب آمریکا برای یک ساعت به گفتگو نشسته است.
پترائوس با خوب خواندن گفتگو با ترامپ گفت: ترامپ به دنبال فرصت هاست و نشان داد که می توان از چالش های بسیار بزرگ هم سربلند بیرون آمد. ما درباره مسائل مختلف صحبت کردیم.
این دیدار احتمالا برای قرار دادن نام ژنرال پترائوس در فهرست کاندیداهای پست وزارت خارجه آمریکا صورت گرفته است.
در همین حال، ترامپ امروز (سه شنبه) قرار است با باب کورکر، رییس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا دیدار کند و برای دومین بار به دیدار میت رامنی، فرماندار سابق ماساچوست برود.
جیسون میلر، سخنگوی ترامپ گفته که وی تعدادی از گزینه های مناسب را برای سمت وزارت خارجه آمریکا دارد اما نگفت که تصمیم ترامپ در این باره چیست.