-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ آذر ۹, سه‌شنبه

بازیکن های برازنده برزیل در سقوط هوا پیما کشته شدند

هیئت هواپیمایی کلمبیا بامداد روز سه شنبه 29 نوامبر در وبسایت رسمی خود از سقوط هواپیمای حامل اعضای کاروان تیم فوتبال در برزیل در آسمان این کشور خبر داد.

این هواپیما 81 نفر سرنشین داشت که تیم فوتبال برزیل و کاروان همراه وی جز این افراد بودند.
هیئت هواپیمایی اعلام کرد، این هواپیما علاوه بر 9 خدمه حامل 72 سرنشین دیگر بود که از برزیل به کلمبیا می رفتند.
به گزارش خبرگزاری فرانسه همه اعضای تیم «چاپوئنسه» قهرمان مسابقات باشگاهی برزیل و نماینده این کشور در رقابت های قهرمانی آمریکای جنوبی جزو مسافران این پرواز بودند که همگی آنها در این سقوط جان خود را از دست دادند.
تیم فوتبال چاپوئنسه به عنوان نماینده برزیل در رقابت های باشگاهی آمریکای جنوبی با کاروانی 34 نفره راهی کلمبیا بود که با سقوط هواپیما تمام اعضای این تیم جان خود را از دست دادند.
شهردار مدلین  گفته است احتمالا چند تن از سرنشینان این هواپیما از این سانحه جان سالم بدر بردند. وی که به محل حادثه رفته بود، در مصاحبه با یکی از رسانه‌های محلی گفت :«این هواپیما در نیمه شب دوشنبه – بامداد سه شنبه سقوط کرد.
شهردار مدلین افزود:«دلیل سقوط هواپیما هنوز مشخص نیست».
بر اساس اعلام برج مراقبت فرودگاه «خوزه ماریا» هواپیمای حامل تیم منتخب برزیل که با شماره سی بی 2933 در مسیر شهر مدلین کلمبیا بود، ناگهان در آسمان کلمبیا از رادار خارج و سقوط کرد.
مقامات کلمبیایی بلافاصله اقدامات لازم برای شناسایی محل سقوط این هواپیما را آغاز کردند اما هنوز خبر دقیقی در باره نجات یافتگان این سانحه هوایی منتشر نشده است.