-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ آبان ۲۹, شنبه

ارکستر ترامپ با ساز ترکی شروع به کار کرد

روزنامه های امریکا وجهان دریک ترس وانتظار فرو رفته اند.مایکل فلاین که از سوی دونالد ترمپ رئیس جمهور منتخب امریکا به حیث مشاور امنیت ملی پیشنهاد شده‌است می‌گوید، واشنگتن باید از طریق سپردن فتح الله گولن به ترکیه روابط خود با انقره را بهبود بخشد. انقره این روحانی مقیم امریکا را به طراحی کودتاه نافرجام ماه جولایی در ترکیه متهم می‌سازد.

دگر جنرال متقاعد مایکل فلاین، مدیر سابق استخبارات نظامی امریکا که دیروز برای سمت مشاور امنیت ملی پیشنهاد شد فتح الله گولن را یک ملای مرموز خوانده که در پنسلوانیا به سر می‌برد و اجندای پنهانی اسلامگرایی افراطی را دنبال می‌کند.

دگر جنرال فلاین به روز انتخابات در ویبلاگ خود نوشت که از نظر انقره، امریکا بن لادن ترکیه را پناه داده‌است و ما نباید به او پناه بدهیم. مایکل فلاین نوشته است: "وقت آن فرا رسیده که ما اهمیت ترکیه را از یک دیدگاه نو بنگریم، سیاست خارجی خود را تعدیل و نظر ترکیه را درک کنیم."