-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ آبان ۱۱, سه‌شنبه

از شهکاری های مسلمانان

پدر مسلمان مقیم نروژ به دختر خودش تجاوز کرد تا او را برای سبک زندگی غربی تنبیه کرده باشد.روزنامه انگلیسی دیلی‌اکسپرس به نقل از رسانه نروژ نوشت : این مرد که در دهه چهل زندگیش است در خانه اش در شهر فردریکستد نروژ به دخترش حمله کرد زیرا از سبک زندگی غیر اسلامی او خشمگین بود.
قربانی مدعی تجاوز در دهه بیست است که طبق گزارش از خانه فرار کرده و بدو پستچی گفته پدرش به او تجاز کرده است. پدر که در حال حاضر تحت اتهام تجاوز و زنا با محارم در بازداشت است اگر محکوم شود بمدت ده سال زندانی خواهد شد.
وکیل پلیس به گزارشگر گفته که آنها پیش از تجاوز مجادله داشتند. پدر بدلیل اینکه دخترش از روش زندگی اسلامی خودش پیروی نمی کرده خشمگین بوده. پدر این دختر، علیرغم پیدا شدن ردِ دی ان ا در لباس زیر و داخل بدن دخترش، اتهامات را انکار کرده است. او مدعی است که دخترش برای مجرم نشان دادن در مورد حمله، به پستچی دروغ گفته است.
پدر دختر مدعی است که آثار دی ان او فقط بدین دلیل است روی تخت دخترش نشسته است. قربانی در حال حاضر تحت روان درمانی بدلیل ترس از خودکشی کردنش است. دادستان ها می گویند او از چندین آسیب روحی رنج می برد.