-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ آذر ۱۴, یکشنبه

مارادونا اسطوره فوتبال: کاسترو پدر دوم من است

اسطوره فوتبال جهان برای حضور در مراسم بزرگداشت فیدل کاسترو وارد کوبا شد و از رهبر فقید کوبا به عنوان کاپیتان سیاستمداران دنیا یاد کرد.


به گزارش ایسنا و به نقل از اشپیگل، مراسم بزرگداشت فیدل کاسترو فردا (یکشنبه) در هاوانا پایتخت کوبا برگزار خواهد شد. این مراسم یک میمهان ویژه خواهد داشت و آن هم دیگو مارادونا، اسطوره فوتبال جهان است که قهرمانی در جام جهانی را با آرژانتین را در کارنامه خود دارد.
مارادونا درباره حضور در مراسم بزرگداشت فیدل کاسترو گفت: به اینجا آمدم که کنار پدر دوم خودم باشم. اسطوره ای که ما را تنها گذاشت ولی از خود میراث بزرگی به یادگار گذاشت. نباید از این میراث غافل باشیم و به او خیانت کنیم. باید راه کاسترو ادامه پیدا کند و همه، دیدگاه های او را ادامه بدهند. هر کس فکر می کند کوبا در فقدان راهبر سابق خود افت خواهد کرد، اشتباه می کند. کوبا باید بدون کاسترو نیز قوی تر شود و پیشرفت کند. 
مارادونا در ادامه گفت: از همه سیاستمداران دنیا، کاسترو را کاپیتان آنها می دانم. می خواهم به تمام مردم کوبا تسلیت گفته و به آنها این را بگویم قلب من با شما خواهد بود. 
فیدل کاسترو رهبر سابق کوبا در 90 سالگی از دنیا رفت.