-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ آذر ۳۰, سه‌شنبه

درشت ترین دروغ مقامات ارگ

اگر ازنظر ارگ نشینان، طالبان تروریست هستند؛ چرا کاکای دکترغنی قیوم احمدزی صریح از طالبان حمایت می کند؛ و چرا 600 جنایتکار اعدامی در پلچرخی مثل مهمان اعزاز می شوند و از داخل زندان پروگرام های تروریستی را هدایت می کنند.


یک منبع مسئول در حکومت افغانستان که نمی‎خواهد از وی نام گرفته شود در صحبت با رادیو آزادی گفته‎است که دولت افغانستان گزارش‎های را به دست آورده که نشان می‎دهد روسیه و ایران تلاش می‎کند تا طالبان افغان را در برابر عناصر مخالف مسلح خود مثل داعش حمایت تسلیحاتی کند.

منبع همچنان تائید کرده‎است که بر اساس گزارش‎ها تا حال دیدارهای میان مقام‎های روسی و طالبان صورت گرفته‎است.

این منبع اظهار داشته‎است که حکومت افغانستان از این بابت نگران است و در صورت برخورد این چنینی ایران و روسیه با تروریزم، افغانستان اولین کشوری خواهد بود که از این برخوردها متأثر خواهد شد.

این مقام حکومتی که نخواست از وی نام ببریم همچنان گفت، دولت افغانستان داعش و طالبان را به عنوان تروریست می‎شناسد و باید کشورهای منطقه هم با تروریزم تفکیک خوب و بد نداشته باشند.

احمد سعیدی یکی از کارشناسان سیاسی در صحبت با رادیو آزادی می‎گوید، در روزهای اخیر شماری از نماینده‎های طالبان وارد مسکو شده‎اند و با مقام‎های روسی دیدار کرده‎اند.