-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ دی ۹, پنجشنبه

جنون، با قدرت رابطه دارد.

رهبرکوتولۀ کوریای شمالی از مردم خواسته است که مادر بزرگش را پرستش کنند!رهبر کره شمالی ظاهرا جشن های کریسمس را ممنوع کرده و به شهروندان دستور داده تا مادربزرگش "کیم جونگ-سوک" را به جای حضرت مسیح (ع) در کریسمس عبادت کنند!
به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه ایندیا تایمز، کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی همچنین بر پا کردن درخت کاخ و تزئین آن برای کریسمس را ممنوع کرده است.
مادربزرگ اون، در سال ۱۹۱۹ در کریسمس متولد شد. او یک چریک ضد ژاپن و فعال کمونیست بود که با کیم ایل سونگ، بنیانگذار کره شمالی ازدواج کرد. مادربزرگ کیم جونگ اون که در کره شمالی به عنوان "مادر مقدس انقلابی" شناخته می شود، سال ۱۹۴۹ در سن ۲۹ سالگی به صورت مرموزی درگذشت.
رهبر پیونگ یانگ سال ۲۰۱۴ هم استفاده از درخت کریسمس در روز کریسمس را ممنوع اعلام کرده بود.
کره شمالی کشوری بی دین است و هیچ دین و مذهبی ندارد. طبق اعلام مقام های کره شمالی، مسیحیان ۱.۷ درصد از جمعیت این کشور را تشکیل می دهند در حالی که ۶۴.۳ درصد بی دین هایی هستند که پیرو عقاید "جوچه" هستند، ۱۶ درصد پیرو شمنیسم کره ای، ۱۳.۵ درصد پیرو چوندوئیسم و ۴.۵ درصد بودایی هستند.