-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ آذر ۲۲, دوشنبه

ایرانی ها چه اختراعات عجیبی راه می اندازند

انتقال شیخ زکزاکی و همسرش به مکانی نامعلوم
بازی عربستان وایران با اسلحه یی به نام شیخ ها و مولوی ها


جنبش اسلامی نیجریه از انتقال ابراهیم زکزاکی، رهبر این جنبش به مکانی نامعلوم خبر داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از وب سایت نیجریه ای news diaryonline، ابراهیم موسی، سخنگوی جنبش اسلامی نیجریه در بیانیه ای گفت: ما به طور موثق متوجه یک اقدام شیطانی برای انتقال اجباری شیخ ابراهیم زکزاکی، رهبر جنبش اسلامی نیجریه به مقصدی نامعلوم شده ایم که دستورات این اقدام نیز از بالا آمده است.

وی افزود: ما شدیدا چنین اقدامی را رد می کنیم. این اقدام در زمانی صورت می گیرد که یکی از دادگاه های عالی فدرال دستور آزادی شیخ ابراهیم زکزاکی را صادر کرده است. اداره امنیت کشور به جای اجرای این حکم در این توطئه شیطانی با هدف بازداشت همیشگی شیخ زکزاکی و احتمالا سوء قصد به او دست دارد.

این سخنگو ادامه داد: ما در تلاشیم تا عموم مردم و جامعه بین الملل را از این اقدام بد دولت برای نقض حقوق بشر اساسی رهبرمان آگاه کنیم. دولت فدرال مسئول هرگونه اتفاق ناخوشایندی است که برای شیخ زکزاکی و همسرش در بازداشت اداره امنیت کشور بیفتد.