-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ دی ۲۶, یکشنبه

سفیر روسیه: به تهاجم غیراتمی، پاسخ اتمی می دهیم

سفیر روسیه با صراحتی تقریبا بی سابقه از پیچیده ترین جنگ الکترونیکی و انفجار اتمی زیر دریائی در حد نابودی بخشی از امریکا گفته است.پیک نت: در آخرین روزهای ریاست جمهوری اوباما، ناگهان صدها تانک ناتو وارد لهستان و در نزدیک ترین نقاط به روسیه مستقر شد. همراه با این تانک ها، واحدهائی از ارتش ناتو نیز راهی لهستان شده و قصد ورود به رومانی را دارند. این تحریکات نظامی در ادامه اخراج دیپلمات های روسیه از امریکا در آستانه سال نو میلادی است.

 اخبار این فعل و انفعالات نظامی تا حدودی در رسانه های غربی منتشر شد اما درباره واکنش پر اطلاعات سفیر روسیه در سازمان ناتو سکوت شد. به موجب گفته های وی، روسیه حتی به تجاوز زمینی و هوائی ناتو پاسخ اتمی خواهد داد. این پاسخ در حد نابودی واشنگتن و نیویورک است.

 سفیر روسیه در سازمان ناتو با دقت کامل، امکان روسیه برای این حمله اتمی را شرح داد. سفیر روسیه با صراحتی تقریبا بی سابقه از پیچیده ترین جنگ الکترونیکی و انفجار اتمی زیر دریائی در حد نابودی بخشی از امریکا گفته است، با این تاکید که روسیه در دکترین نظامی خود آشکارا اعلام کرده که حق پاسخ اتمی به یک حمله معمولی را برای خود محفوظ می دارد و اگر احتمالا جنگی درگیرد آن را  محدود به منطقه ای که جنگ در آن آغاز شده نگه نخواهد داشت.
حق با سخنگوی وزارت خارجه روسیه نیست که سه روز پیش گفت: "خداوند جهان را در عرض 7 روز ساخت و اوباما ممکن است آن را درعرض 9 روز نابود کند"؟