-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ بهمن ۹, شنبه

هاشمی رفسنجانی را دراستخر خفه کردند

سه ماه قبل یکی گفته بود هاشمی به عید نمی‌رسه 


آمدنیوز: دکتر مهدی خزعلی در پی دلائلی که شب گذشته آقای روح الله زم بنقل از منابع خود از درون سرویس‌های اطلاعاتی حکومت اسلامی در برنامه صفحه۲ صدای آمریکا مبنی بر خفه کردن هاشمی رفسنجانی در مجموعه کوشک در سعد آباد برشمردند، طی انتشار یک کلیپ صوتی با اشاره به دلائل ارائه شده از سوی آقای زم، بنقل از پزشکان معالج هاشمی رفسنجانی تائید کرده اند که علت مرگ خفگی در استخر بوده است.

خزعلی: هاشمی می‌گفت دو اشتباه کرده‌ام، یکی زمینی را فروختم که «نباید» و دیگر کسی را به کاری گماشتم که «نشاید»!

مهدی خزعلی گفته: این‌که بگویند هاشمی‌ رفت در استخر مجمع تشخیص مصلحت نظام نیم ساعت بعد جنازه‌اش در آمد برای من مثل این است که بگویند لاهوتی رفت در اوین نیم ساعت بعد گفتند سکته کرد و بعد دیدند که در معده ایشون سم ارسینینک هست که هفت دهم گرم پر کیلویش آدم می‌کشه با سم درون معده آقای لاهوتی رو گفتند سکته کرد.

وی افزود: اینها برای ما جدی است اشاره به این‌که فایل صوتی منتشر شد که سه ماه قبل یکی گفته بود هاشمی به عید نمی‌رسه اینها نگران‌کننده است. حسن عباسی کمتر از دو هفته قبل می‌گفت بالاخره باید جلوی فتنه اکبر ایستاد و تهدید می‌کرد که این حرکت بوی خون می‌دهد و ما خون به‌ پا می‌کنیم اینها نگران‌کننده است.