-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ دی ۲۵, شنبه

سفیرپاکستان درامریکا: تروریزم درافغانستان است!

نماینده های تروریزم دولتی پاکستان به امریکا فقط یک گپ دارند: پول بیشتر بدهید!به گزارش شبکه جئوپاکستان از واشنگتن، سفیر پاکستان در امریکا گفته است که داعش در پاکستان حضور ندارد؛ اما کشورش از گسترش نفوذ دسته جات ملیشیایی وتروریستی در داخل افغانستان دل نگران است!

جیلانی خان که دریک ضیافت ناهار سال نو در محضر اهالی مطبوعات گپ می زد اظهار داشت که ظرف چند سال اخیر وقایع تروریستی در داخل پاکستان در مقیاس هفتاد درصد کاهش چشمگیر داشته و افزون برین، بازار سهام درپاکستان نسبت به دیگر مارکیت های منطقه پیشی گرفته است! ( این دروغ ساز سنتی ظاهراً از رشد بازارسهام چین و هند بی خبر است.)

وی خاطرنشان کرد که امیدوار است که با بازنگری در مورد فروش طیارات اف شانزده و هزینه گزاری کشورهای ائتلاف جهانی ( برای پاکستان) ، همکاری ها بین پاکستان و امریکا  درمبارزه علیه تروریزم تقویت بیشتر یابد. ( یعنی امریکا باید پول بیشتر به پاکستان بدهد!)