-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ دی ۲۰, دوشنبه

اسب اشتباهات ترکیه، خیز دیگری به سوی چاله برداشت

صدراعظم ترکیه: به جنگ با پ.ک.ک ادامه می‌دهیم.نخست وزیر ترکیه در سفرش به اربیل در جریان کنفرانسی مطبوعاتی اعلام کرد، سازمان ملل باید از ترکیه در جنگ علیه داعش حمایت بیشتری کند.
به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه اسکای نیوز عربی، در این کنفرانس مطبوعاتی که پس از دیدار بنعالی ییلدیریم، نخست وزیر ترکیه با نیچروان بارزانی، نخست وزیر و مسعود بارزانی، رئیس اقلیم کردستان عراق برگزار شد، ییلدیریم اعلام کرد که در جریان دیدارهایش با مقامات بغداد و اربیل مذاکرات مثبتی را داشته است.
وی گفت: از اینکه میان شما در اربیل هستم خیلی خوشحالم. کردستان عراق پس ازکودتای شکست خورده به ما ثابت کرد که درکنار ماست و از ما علیه سازمان تروریستی گولن حمایت قاطع می کند.ما و کردستان عراق دیدگاه های مشترکی درباره رویارویی با تروریسم داریم و در دیدارهایمان درباره افزایش حجم تبادلات تجاری و همکاری بیش تر اقتصادی و تلاش برای ثبات در منطقه گفت وگو کردیم.