-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ بهمن ۱۹, سه‌شنبه

کشف کشتی فضایی 5000 ساله در افغانستان

پیدا شدن ویمانا (Vimana) در غاری ( کدام غار؟)  در افغانستان
این مطلب را نسیم عزیز ترجمه کرده؛ اما هیچ تاریخی نزده است.گزارشی  توسط سرویس سیار اطلاعات نظامی خارج از کشور روسیه  (SVR) برای نخست وزیر پوتین در کرملین امروزی آماده شده بود. در این گزارش صدراعظم آلمان آنگلامرکل یکی از بازدید کنندگان اخیر در گروه رهبران غربی که بازدیدی غافگیرانه از افغانستان داشتند به شمار می آمد همان ماه باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا (۳ دسامبر)، نخست وزیر بریتانیا دیوید کامرون (۷ دسامبر) و نیکلاس سارکوزی ریس جمهور فرانسه (۸ دسامبر) از افغانستان دیدار کردند.

سفر سارکوزی به افغانستان به دلیل سفر رسمی که به هندوستان داشت لغو شده بود که به گزارش این خبرگزاری با عجله او را توسط نیروهای هواپیمایی آمریکا به منتطقه جنگی افغانستان بردند. چه  چیزی باعث هجوم ناگهانی رهبران پرقدرت دنیای غرب به افغانستان شد، این گزارش به طور مستقیم دنباله رو توضیحاتی در مورد  کشف دانشمندان ارتش آمریکا است که به موجب آن ۸ سربازی که تلاش در جابجایی آن از غاررا داشتند؛ ناپدید شدند، دانشمندان تخمین میزنند که از ۵۰۰۰ سال پیش در غار پنهان شده بود.

با توجه به دفاتر باستانی مهابهارات که در حماسه ساسنسکریت یافت شده است دانستیم که ویمانا محیطی به اندازه ۱۲ ذراع (تقریباً معادل طول فاصلۀ میان آرنج تا سر انگشتان یک مرد) با چهار چرخ بزرگ و محکم دارد و جدا از این یک موشک مشتعل داشته که با توجه به متون ثبت شده مهابهارات  تفنگ مرگباری را دارد که توسط یک دایره بازتابنده عمل میکند. وقتی روشن میشود پرتویی از نور تولید میکند که وقتی بر روی هدف متمرکز میشود بلافاصله آنرا با قدرت خود مصرف میکند.

بقیه ماجرا را درینجا دنبال کنید:

https://ufolove.wordpress.com