-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ اسفند ۴, چهارشنبه

هدف امریکا سرکوب داعش است یا طالب یا هیچ یک!

اشاره: طالب از دست امریکا خطا رفته وسرکوب داعش هم سرکوب منافع امریکا در افغانستان است. پس قرار است چی اتفاق بیفتد؟
 

نشریه دی امریکن کنسرواتیف چاپ امریکا در شماره اخیرش مطلبی را به نشر رسانیده‎است تحت عنوان رئیس جمهور ترمپ چرا باید ماموریت افغانستان را مشخص بسازد؟
 
به نوشته نشریه قرار است وزیر دفاع امریکا، رئیس کمیته لوی درستیزان آن کشور، وزیر خارجه، رئیس استخبارات ملی و سرپرست مشاور امنیت ملی امریکا هفته آینده، پلان جدید نظامی به هدف سرکوب داعش را به ترمپ پیشکش کنند.
به نوشته نشریه، رئیس جمهور ترمپ باید، به وزارت‎های دفاع، خارجه و جامعه استخباراتی کشورش دستور دهد، برای ماموریت نظامی و سیاسی امریکا در افغانستان نیز، یک ارزیابی مشابه را علیه طالبان انجام دهند.
 طالب از دست امریکا خطا رفته وسرکوب داعش هم سرکوب منافع امریکا در افغانستان است.
 پس قرار است چی اتفاق بیفتد؟
 
اشاره: پلان جدید احتمالن یک فتوای رسمی در مورد پیاده کردن واحد های نظامی بیشتر است که وظیفه آن ها نه عملیات جنگ برای نابودی دسته جات تروریستی بلکه اجرای یک رزمایش یا استیج اطلاعاتی برای ایجاد موازنه با حضور روسیه در آسیای میانه خواهد بود.