-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ بهمن ۱۸, دوشنبه

پاسخ عجیب ترمپ به خبرنگار فاکس نیوز

ما آمریکایی ها هم تعداد زیادی قاتل داریم. آیا شما فکر می کنید که کشور ما خیلی معصوم است؟رئیس جمهور امریکا "ترامپ" با "فاکس نیوز" مصاحبه کوتاهی کرده که محور آن مناسبات آینده امریکا و روسیه است. در این مصاحبه خبرنگار فاکس نیوز بصورت تحریک آمیزی از ترامپ سئوال می کند:
با توجه به این که رئیس جمهور روسیه یک جنایتکار است شما چگونه می خواهید با وی مذاکره کنید؟
ترامپ: اولا امریکا هم کم قاتل نیست و ضمنا اگر ما و روسیه بتوانیم داعش را سرکوب کنیم و بساط آن را جمع کنیم، همکاری خوبی کرده ایم با روسیه!
فاکس نیوز ادامه میدهد: حُسن نیتی که شما نسبت به «ولادیمیر پوتین» دارید باعث می شود انتقادهای زیادی که به وی وارد است را نبینید.
ترامپ گفت: البته که من برای پوتین احترام قائل هستم، اما این احترام به آن معنا نیست که منافع امریکا را نبینم و در هر شرایطی با او به تفاهم خواهم رسید. من می گویم کنار آمدن با روسیه بهتر از کنار نیامدن با این کشور است.
فاکس نیوز: اما پوتین مخالفینش را می کشد.
ترامپ: قاتل های زیادی در جهان وجود دارند. ما آمریکایی ها هم تعداد زیادی قاتل داریم. آیا شما فکر می کنید که کشور ما خیلی معصوم است؟