-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ فروردین ۶, یکشنبه

سوریه/خامنه ای؛ پوتین خنجر را فرو کرد!

ماجرا های زیادی در سوریه پیش روست.


رمضان زاده سخنگوی دولت خاتمی اخیرا در مصاحبه ای گفته بود: روسها در سوریه هم به ما خنجر خواهند زد. خنجر آنها اکنون آماده است، اینکه کی پشت ما فرو کنند، نمی‌ دانم!
روزنامه کویتی: آمریکا، روسیه و اسرائیل بر سر خروج نیروهای رژیم تهران از سوریه توافق کردند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، روزنامه کویتی الرأی در شماره (شنبه) به نقل از برخی منابع بلندپایه دیپلماتیک در واشنگتن مدعی شد آمریکا، روسیه و اسرائیل بر سر اخراج نیروهای رژیم ایران از سوریه به توافق رسیده‌اند.

این منابع دیپلماتیک اعلام کرده اند سفر اخیر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل به واشنگتن و مسکو نیز با همین هدف انجام شد تا با آن ها توافق کند حضور نیروهای وابسته به رژیم ایران در سوریه، از جمله حزب الله لبنان، خطری حیاتی برای اسرائیل به حساب می آید.

رمضان زاده سخنگوی دولت خاتمی اخیرا در مصاحبه ای گفته بود: روس ها در سوریه هم به ما خنجر خواهند زد. خنجر آنها اکنون آماده است، اینکه کی پشت ما فرو کنند، نمی‌ دانم!
به گزارش افکارنیوز، روزنامه الحیات چاپ لندن به نقل از یک مسئول فرانسوی بلندپایه فاش کرد فرانسه با دولت جدید آمریکا توافق کرده است که نابودی داعش و بیرون راندن نیروهای رژیم ایران و حزب الله لبنان را از سوریه در اولویت قرار دهند.