-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۵ اسفند ۱۱, چهارشنبه

ترمپ: داعش به زودی محو می شود

در این دوره ما اشتباهات گذشته را تکرار نخواهیم کرد.به گزارش سی ان ان، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا سه شنبه شب برای اولین سخنرانی خود در کنگره گفت: به زودی همه در خواهند یافت که آمریکا کشوری مقتدر است
ترامپ خاطرنشان کرد: ما تدابیر ویژه‌ای را نیز برای حفظ کشورمان در برابر "تروریسم اسلامی" در نظر گرفته‌ایم. ما برای ریشه‌ کنی اسلام افراطی به زودی داعش را از صحنه روزگار محو خواهیم کرد و وزارت دفاع نیز برنامه خود را در این رابطه ارائه کرده است.
ترامپ تاکید کرد ما در سیاست خارجی خود به دنبال همکاری با متحدانمان هستیم. ما قویا در کنار ناتو باقی خواهیم ماند تا تروریسم را از بین ببریم.
وی افزود: من درخواست یک افزایش تاریخی را در بودجه نظامی آمریکا داده‌ام و از کنگره می‌خواهم که برای کمک به سربازان ما و مبارزه با تروریسم آن را تایید کند.

وی گفت: من در اینجا آمده‌ام تا پیام قدرت و یکپارچگی ملت آمریکا را به شما برسانم. آمده‌ام بگویم که آمریکا دوباره قدرتمند خواهد شد.

ترامپ گفت به زودی همه کشورهای دنیا اعم از دوست و دشمن در خواهند یافت که آمریکا کشوری مقتدر است.

وی افزود: در این دوره ما اشتباهات گذشته را تکرار نخواهیم کرد تا دشمنان ما دوباره بفهمند که آمریکا قدرتمند است و آماده رهبری است.