-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ فروردین ۳, پنجشنبه

تنظیم اسناد تشکیل مرموز «گروه مرگ داعش» به وسیلۀ حنیف «اتمر»

توجه شما را به ملاحظه 24 سند رسمی و مؤثق در رابطه به تشکیل گروه قلابی «مرگ داعش» جلب می دارم. این اسناد شامل دست خط حنیف «اتمر» جوابیه وزارت دفاع، و تشکیلات زیر زمینی کندک «مرگ داعش» است.به حوالۀ مدارک رسمی واصله به گزارشنامه افغانستان، سال قبل، حنیف «اتمر» مشاور امنیت ملی دکترغنی یک تشکیلات کاملاً مخفی را طرح کرده بود که «گروه مرگ داعش» نام داشت.

در ورق پیشنهادی مشاهده می کنید که وی با دست خط خودش به «نورزی» امریۀ (بدون امضا) صادر کرده است که این تشکیل سری را با وزارت دفاع در میان بگذارد.
تشکیلات مرموز «گروه مرگ داعش» از سوی اتمر و حکیم گوندی ساخته شد. این درحالی است که مقام مشاوریت امنیت ملی یک ادارۀ اجرایی نیست؛ مشورتی است.

نکتۀ تعجب آور درین تشکیل آن است که اکثریت شاملان کندک «مرگ داعش» ظاهراً از مردم شمال و مردم هزاره می باشند. این افراد هزاره اند اما چه می داند در محلات، ایغور وچچینی و ازبک و ترکمن، یا همان اسمی ساخته گی به نام «طالبان روسی» جا به جا نشده باشند. گروه وفادار به پاکستان در داخل حکومت برای کم کردن فشار داخلی وبین المللی از سر پاکستان، پیوسته داعش را بزرگ نمایی می کنند و  برای طالبانن چند صاحب دیگر می تراشند. درعین زمان، تبلیغ می کنند که داعش در ننگرهار مرکز گرفته و سفربری گسترده به سوی شمالل دارد. آیا این گروپ ترور است یا طالبان روسی؟ آیا همان کسانی که عملیات مرگباری بر کاروان نفرات جنرال دوستم در شمالل انجام دادند، بخشی از ریزرف های همین گروه «مرگ داعش» نبودند که جنرال دوستم مستقیم حنیف اتمر را به ترور خود متهمم کرد؟ این تشکیل درحالی فاش می شود که قرار گزارش ها، ده هزار میل کلاشینکوف که روس ها دراختیار افغانستان قرار دادهه بودند؛ مفقود است.

اما حکیم «نورزی» چه کسی است و درارگ چه می کند؟

این شخص همان «حکیم گوندی» - خلقی معروف- است که زمانی رئیس دفتر حفیظ الله امین بود و سپس به معاونیت اپراتیفی رسید. این همان کسی است که صادق عالمیار معاونش بود که در محکمه لاهه به خاطر ارتکاب جنایات جنگی به شانزده سال زندان محکوم شده است. صادق عالمیار، برادر عارف «جودو» است که در زمان کارمل اعدام شد. صادق زمانی قوماندان بالاحصار بود و از بهر نقش داشتن در کشتار گروهی سال 1979 در کنر به دادگاه کشانیده شد. وی درآن زمان فرمانده یک قطعه ویژه بود و هزاران تن را زیر بلدوزر کرده است.
این طرفه حکایتی است که حامد کرزی، رئیس صادق عالمیار را به جای سپردن به دادگاه لاهه، از روی  قوم پرستی به حیث نماینده ارزگان به ارگ آورد و معاون شورای امنیت ملی مقرر کرد.

حکیم گوندی بنا به اطلاعات چند جانبه و دست اول، متعصب ترین فردی است که علاوه بر دوستی نزدیک با جنرال طاقت و اسماعیل یون، دست آنان را از نظر احساس وافکار تشدد آلود، و تمایل به کشتار وحذف دیگران، از پشت بسته است. این شخص یک بلند منزل کج وکوله غیرقانونی در انتهای منطقه شیرپور مشرف به گور مسیحی ها اعمار کرده که میلیون ها دالر قیمت دارد و اندرین باب، فقط حامد کرزی می تواند به مطبوعات توضیحات دهد.

نکته حل ناشده این است که حکیم گوندی بعد از انفصال کرزی- فهیم از قدرت و آمدن غنی- عبدالله، قدرت بیشتر یافته است.