-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ اردیبهشت ۵, سه‌شنبه

رودریگو دوترته: جگر تروریست‌ها را با نمک می‌خورم!

افغانستان به این چنین الگو نیاز دارد. ورنه هزار سال دیگر جنگ دوام می کند.


رئیس جمهور فیلیپین که به اظهارات بی پرده و گاها همراه با توهین شهرت دارد به شبه نظامیان در این کشور هشدار داد که می تواند "50 بار" از آن ها بی رحم تر باشد و "جگر آن ها را با سرکه و نمک" بخورد!
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، رودریگو دوترته، رئیس جمهور فیلیپین که با 71 سال سن پیرترین رئیس جمهور منتخب تاریخ این کشور است و تاکنون نیز جنجالی ترین رئیس جمهور آن بوده، اخیرا شبه نظامیان را "حیوان" خطاب کرده و گفت: من می توانم از هر مجرمی بسیار خطرناک تر باشم و هر کاری که شما انجام می دهید 50 برابر بدترش را انجام دهم.
اخیراً رسانه های فیلیپین گزارش کردند که نیروهای امنیتی این کشور یک توطئه تروریستی را که قرار بوده در استان توریستی بوهول صورت بگیرد، خنثی کردند و در جریان عملیاتی علیه شبه نظامیان 7 سرباز و غیرنظامی به همراه دست کم 4 شبه نظامی از جمله یک فرمانده آنها کشته شدند.
دوترته دستور کشتن شبه نظامیان مرتبط با داعش که در این حمله خنثی شده دست داشته و از دست نیروهای امنیتی فرار کرده اند را داده و آنها را حیوان خواند.
دوترته گفت: اگر شما می خواهید من یک حیوان باشم من به این موضوع عادت دارم و مثل هم هستیم. من می توانم کاری را که شما انجام می دهید 50 برابر بدتر سر شما بیاورم.
دوترته گفت که اگر اجساد تروریست ها را پیش او بیاورد اعضای بدن آنها را می خورد!
دوترته گفت: فقط کافی است به من نمک و سرکه بدهید و من جگر او را خواهم خورد و در حرف هایم جدی هستم.
او در میان خنده حضار گفت: چنین چیزی اگر شما من را عصبانی کنید حقیقتا اتفاق می افتد.