-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ اردیبهشت ۱۹, سه‌شنبه

آنتن فساد مالی- قومی در هرات دوباره فعال شد.

تیم دکتربرای یک عملیات خلع و پاکسازی قومی در دولت وسکتور امنیتی آماده می شود.
فساد از سرو روی تیم دکترغنی می بارد.

تیم کاکر قندهاری از خواصان حضرت عمر، دو باره با اکلیل حکیمی دست اتحاد داد. 
خبر می رسد که تمیم کاکر قندهاری که در نبرد اداری با اکلیل «حکیمی» مغضوب واقع شده و از ریاست گمرگ هرات کنار زده شده بود، دو باره از سوی اکلیل به حیث رئیس تصدی نفت هرات گماشته شده است. نام تمیم در فهرست مافیای تحت رهبری حضرت عمر زاخیلوال درج است. تمیم قندهاری دردادستانی پرونده اختلاس و خلافکاری دارد و قبلا در نحوۀ تقسیم امکانات و غنایم نقدی با اکلیل حکیمی ناساز شده و کرسی خود را باخته بود. انگیزه اصلی انتصاب مجدد تیم کاکر بخشی از مهره چینی های قومی در دستگاه دولت است که اخیراً به طور گسترده از سوی ارگ نشینان روی دست گرفته شده است.
این درحالی است که دکترغنی، وزارت خارجه را به با چوب «قوم پرستی» می زند ووزارت داخله را«قلب فساد» لقب می دهد. گزارشنامه افغانستان از چند روز به این سو به اطلاعاتی دسترسی یافته است که نشان می دهند، جناح دکترغنی درهمسویی برخی قدرت های منطقه ای، شبکه های مشکوک اعلام ناشده و نفرات تازه مسلح شده حزب اسلامی حکمتیار دست به یک پاک سازی اداری و نظامی خواهد زد.