-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ خرداد ۶, شنبه

لنگرناتو- امریکا در سوریه درحال افزایش است


روس ها نگران اند و می گویند که بازهم ترتیبات سرنگونی بشار اسد در دستورکار است.

اشاره: تشدید زورآزمایی مجدد در سوریه، وضعیت درافغانستان را نیز پیچیده تر می کند.معاون اول رییس کمیته دفاع و امنیت پارلمان روسیه نسبت به تصمیم ناتو برای پیوستن رسمی به ائتلاف ضد داعش در سوریه ابراز نگرانی کرد.

فرانس کلینتسویچ در گفت و گو با اسپوتنیک این اقدام را تلاش جدیدی برای سرنگونی بشار اسد رییس جمهور سوریه دانست.

وی گفت که این تصمیم نمی تواند برای ما نگران کننده نباشد، روشن است که اهداف مبارزه با تروریسم، اهدافی علنی است اما واقعیت آن است که این تصمیم برای تقویت حمایت از مخالفان با هدف سرنگون سازی اسد اتخاذ شده است.

دبیرکل ناتو روز گذشته از پیوستن این سازمان به ائتلاف بین المللی ضد داعش بدون شرکت در عملیات جنگی خبر داد، امری که که باعث ایجاد سوال هایی درباره علل این تصمیم و ابعاد آن شده است.

سلاح های جدید آمریکا در دست نیروهای سوریه دمکراتیک

نماینده حزب دموکرات کردستان اعلام کرد محموله جدیدی از تسلیحات پیشرفته آمریکایی به دست نیروهای سوریه دموکراتیک رسیده است.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، نماینده حزب دموکرات کردستان اعلام کرد محموله جدیدی از تسلیحات پیشرفته آمریکایی به دست نیروهای سوریه دموکراتیک رسیده است.

این سومین محموله از تسلیحاتی است که آمریکا از زمان آغاز دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ تاکنون برای نیروهای سوریه دموکراتیک ارسال کرده است.

این مقام مسئول در حزب دموکرات کردستان فاش کرد این محموله، تسلیحات پیشرفته مانند موشک های حرارتی و خودروهای زرهی مخصوص مناطق ناهموار و صعب العبور را نیز شامل می شود.