-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ اردیبهشت ۱۳, چهارشنبه

ازدواج مامور زن اف.بی.آی با یک داعشی

'ابو طلحه آلمانی' 'ابو طلحه آلمانی' 'ابو طلحه آلمانی' 'ابو طلحه آلمانی' !!!!!!!!!!!!!

آیا شما فکر می کنید که قضیه به همین ساده گی اتفاق افتاده؟ چرا این راز را حالا فاش کرده اند؟ آیا پروژه به خط پایان رسید؟به گزارش ایرنا  شبکه خبری سی ان ان روز سه شنبه گزارش داد: این امر افتضاحی برای پلیس فدرال آمریکا موسوم به 'اف.بی.آی' به بار آورده است.

ازدواج مامور اف.بی.آی با یک داعشی

سی ان ان افزود:به تازگی اطلاعاتی از سوابق دادگاه واشنگتن دی.سی به دست آورده که'دانیلا گرینه' مترجم اف.بی.آی که از مجوزهای امنیتی بالایی در پلیس فدرال آمریکا برخوردار بوده ، در سال 2014میلادی درمورد مقصد سفر خود به اف.بی.آی دروغ گفته است.

بنابراین گزارش؛ گرینه در سال 2014 به سوریه سفر کرده و با یک داعشی به نام 'دنیس کاسپرت' (Denis Cuspert) که پیشتر یک خواننده رپ آلمانی بود، ازدواج کرده است.

سی ان ان می افزاید: مردی که این مامور زن اف.بی.آی با وی در سوریه ازدواج کرده ، یک تروریست معمولی نیست.

سی ان ان افزود: کاسپرت به عنوان یک داعشی که در شبکه های اجتماعی تاثیر به سزایی در جذب نیرو برای این گروه تروریستی داشته از سوی نهادهای ضدتروریسم در قاره اروپا و آمریکا تحت پیگرد قرار دارد. 
ازدواج مامور اف.بی.آی با یک داعشی

سی ان ان گزارش داد: این فرد که در سوریه به عنوان 'ابو طلحه آلمانی' شناخته می شود در آهنگ های خود اسامه بن لادن را مورد ستایش قرار داده و باراک اوباما رئیس جمهوری سابق آمریکا را تهدید به سربریدن کرده بود.

بنابراین گزارش، گرینه 38 ساله، پس از گذشتن چندهفته از ازداوجش با این فرد داعشی پی به اشتباه خود برده و به آمریکا بازگشته که بلافاصله دستگیر و دادگاهی می شود.

سی ان ان گزارش داد: وی درنهایت از سوی دادگاه واشنگن دی.سی با وجود درخواست اشد مجازات دراین زمینه اما با توجه به همکاری وی تنها به دو سال حبس محکوم می شودکه اکنون نیز آزاد شده است.