-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ خرداد ۷, یکشنبه

طالبان عقب دروازه های پایتخت رسیده اند

چه چیزی درانتظار کابل است؟

ریاست اجرائیه، فرودگاه چرخبال ها به قلمرو طالبان درشمال را تکذیب کرد، لطفاً درتکذیب این خبر هم از تیم ارگ پیشی بگیرید! حسن شاه فروغ قوماندان امنیه کابل می‌گوید:
طالبان در ولسوالی موسهی رفت و آمد دارند، یک روز در کمین‌ما یک تن آنان کشته و دو تن دیگر شان زخم برداشتند و یکی دیگر را ما اسیر گرفتیم.
عبدالرحمان هاشمی رئیس شورای ولایتی کابل روز شنبه به رادیو آزادی گفت که، طالبان در حال حاضر در چهار ولسوالی کابل حضور دارند و شب هنگام در برخی از نقاط این ولایت دست به تلاشی مردم و وسایط می‌زنند.
"این‌که مخالفان مسلح دولت در ولسوالی‌های قره باغ، سروبی، پغمان و موسهی فعالیت دارند درست است، این گروه در شب در برخی نقاط گشت می‌زنند و حتی چک پاینت نیز ایجاد می‌کنند."
درپی گزارش ها به نقل از قوماندان های حاضر درجبهه، مقامات رسمی محلی و شاهدان محل در مورد اکمالات و انتقالات طیاره های مشکوک در ساحات طالبان، ریاست اجرائیه، درکمال بی خیالی، فرودگاه چرخبال ها به قلمرو طالبان درشمال را تکذیب کرد! ارگ که درجریان اصلی قضایا قرار دارد، درین رابطه خاموش است؛ اما این طرف ماجرا، حتی گزارش های منابع مرتبط به خودش در محل را زیرمی زند. بنا برین، لطفاً درتکذیب این خبر هم از تیم ارگ پیشی بگیرید!