-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ خرداد ۱۱, پنجشنبه

بولتن نویسی شیاطین شورای امنیت ملل متحد بر فاجعه کابل


کفیل های دایره نشین در درگاه تلبیس- ملل متحد- وجدان بشریت را لگد باران می کنند. آنان یک بار دیگر فست فود زهری به افکار عمومی افغانستان هدیه دادند. 
شورای امنیت سازمان ملل متحد انفجار دیروزه کابل را محکوم کرده، آن‌را یک حمله وحشیانه و بزدلانه خوانده و از تمام کشورها خواسته‌است که در ساحه شناسایی و کشاندن عاملین آن به‌کرسی عدالت با حکومت افغانستان همکاری کنند.

شورای امنیت سازمان ملل متحد که ۱۵ عضو دارد در اعلامیۀ که دیروز ۳۱ ماه می به نشر رساند گفته‌است تروریزم به هر شکل و هدفی که باشد برای صلح و امنیت جهانی تهدید جدی به‌شمار می‌رود.

اشاره: آدرس پناه گاه ها و سازمان دهنده گان داعش، طالب وحقانی واضح تر از جاده وبلوار خانه های نماینده گان دایره شیطنت جهانی در شورای امنیت ملل متحد است. چهل سال همین داستان درافغانستان روان است، تازه وانمود می کنند که باید «عاملان» مرگ وخون سر از نو «شناسایی» شوند! اگر مردم ما بخت وعُرضه شناختن داشتند، هنوز گردش آسیاب مرگ را که نوبت به نوبت درخانه های شان به چرخش می آید، به دُم مسلمانی واسلام گره نمی زدند. جامعه ای که تاریخ یک دست، فرهنگ واحد و نظام واحد را هیچ گاه تجربه نکرده است، چرا نباید به این حال و روز گرفتار شود؟